Doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit!

Nasıl Kazanırım:

İgdaş veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen işlemler için geçerlidir.

Katılmak İçin:

İlk harcamadan önce GAZ yazın 3340’a gönderin ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın. Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılmak için, ilk harcamadan önce EVET GAZ yazın, bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi ile 3340’a gönderin ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın.

Kampanya Başlangıcı - Bitiş Tarihi:

16 Ekim 2017 – 30 Eylül 2020

Diğer bilgiler:

 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan Doğalgaz faturası ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanya Garanti BBVA POS'larından gerçekleştirilen ödemeler için geçerlidir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card'lar, Bonus Business, Bonus Business American Express, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, American Express Business, Easy ve Sanal Kart'lar dahildir.
 • Kampanya, Bonus American Express, American Express Card, Miles&Smiles American Express, Bonus Business American Express, American Express Business ve Miles&Smiles Business American Express için sadece İgdaş veznelerinden gerçekleştirilecek işlemlerde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilecek işlemlerde geçerli değildir.
 • Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti BBVA sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahiplerinin, kampanya katılım iptalleri için “IPTAL GAZ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Taksitlendirme işlemi ödeme gerçekleştirildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 • İşlemin yapıldığı tarihle ekstre kesim tarihi aynı ise taksitlendirme yapılamayacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım, sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir; firma yetkilisinin banka sisteminde kayıtlı firma cep telefonundan SMS gönderilmelidir.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, ABank Bonus, Burgan Bonus, Türkiye Finans Happy Card, ING Bonus, ING Bonus Ticari Kart ve ABank Bonus Ticari Kart sahipleri dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, ABank Bonus sahipleri 4055'e, Burgan Bonus sahipleri 8222'ye, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442'ye “GAZ” yazarak SMS göndermelidir. Kampanyaya katılmak için ING Bonus sahipleri 2205'e “BOL GAZ” yazarak SMS göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Turk Telekom için 0,60 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone aboneleri için 0,415 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Garanti BBVA'nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç ile katılmak için, ilk harcamadan önce EVET GAZ yazın, bir boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesi ile 3340’a gönderin ya da BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın.

Kış geldi çattı. Havalar soğurken, dışarıda geçirdiğimiz vakitler daralıyor; akla gelen ilk şey sıcacık evlerimizde ısınarak yorgunluk atmak oluyor. Buz gibi limonataların yerini sıcak çaylar, kahveler, salepler, bozalar alıyor; yazlık kıyafetlerimizi kaldırıp kazaklarımıza, atkılarımıza, berelerimize, eldivenlerimize,montlarımıza ve battaniyelerimize geri dönüyoruz. Sevdiklerimizle paylaştığımız anlar ve birlikte gerçekleştirdiğimiz keyifli aktiviteler yuvaların sıcaklığına sıcaklık katıyor.

Evlerimizin keyifli, eğlenceli ve sıcacık yuvalara dönüşmesinde tüm bunlar büyük rol oynarken elbette başrolü her kış olduğu gibi bu kış da kimselere kaptırmayan biri var: Doğalgaz. Üşüyerek uyandığımız ilk sabah akla düşen konu; Doğalgaz. Zamlar, faturalar ve ödemeler... Doğalgaz faturası ne kadar gelecek? Zamlar faturaya ne kadar yansıyacak? Doğalgaz borçlarını kredi kartına taksitlendirme, taksitle ödeme mümkün mü? İstanbul'da, İzmir'de, Bursa'da, Ankara'da ne çeşit doğalgaz kampanyaları var?

Bonus'u takip edin, içinizi ısıtacak kış kampanyalarından ve detaylarından haberdar olun, yararlanın; sevdiklerinizle birlikte sıcacık, sağlık ve neşe dolu bir kış geçirmek varken aklınız ödemelerde kalmasın!

Garanti BBVA kredi kartları ile IGDAS veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit kampanyasından yararlanarak doğalgaz faturalarınızı rahatça ödeyebilirsiniz. Doğalgaz faturası taksit kampanyası 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için İlk harcamadan önce "GAZ" yazıp 3340'a SMS gönderip veya BonusFlaş'tan "HEMEN KATIL"ın tıklayabilirsiniz. Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card'lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business veya Easy kartlarınız ile dahil olabilirsiniz. Kampanya, American Express Card'lar ve American Express Business'lar için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.