DOĞALGAZ KAMPANYASI

NASIL KAZANIRIM?

IGDAS veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen Doğalgaz faturası ödemeleri 3 taksite bölünecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin ödeme yapmadan önce katılım sağlamaları gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card'lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business ve Easy'ler dahildir.
 • Kampanya, American Express Card'lar, American Express Business'lar, Miles&Smiles American Express ve Bonus American Express için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç'in için ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesi ile 3340'a SMS gönderin veya BonusFlaş'tan “HEMEN KATIL”ı tıklayın.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarından kampanya katılım iptalleri için “IPTAL GAZ” yazıp kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya katılım SMS'lerinin Garanti Bankası sisteminde bulunan cep telefonu numaralarından gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya Deniz Bonus, TEB Bonus, ABank Bonus, Fibabanka Bonus dahildir. Kampanyaya katılmak için Deniz Bonus sahipleri 3280'e, TEB Bonus sahipleri 4616'ya, ABank Bonus sahipleri 4055'e “GAZ” yazarak SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Taksitlendirme işlemi kısa mesaj gönderildikten bir gün sonra gerçekleşecektir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
 • Garanti Bankası'nın kampanyayı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç’in için ilk harcamadan önce “EVET GAZ” yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesi ile 3340'a SMS gönderin veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklayın.

KATILMAK İÇİN

İlk harcamadan önce “GAZ” yazın 3340’a SMS gönderin veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ı tıklayın.

KAMPANYA BAŞLANGIÇ VE BİTİŞ

15 Ekim 2016 – 31 Mayıs 2017

Kış geldi çattı. Havalar soğurken, dışarıda geçirdiğimiz vakitler daralıyor; akla gelen ilk şey sıcacık evlerimizde ısınarak yorgunluk atmak oluyor. Buz gibi limonataların yerini sıcak çaylar, kahveler, salepler, bozalar alıyor; yazlık kıyafetlerimizi kaldırıp kazaklarımıza, atkılarımıza, berelerimize, eldivenlerimize,montlarımıza ve battaniyelerimize geri dönüyoruz. Sevdiklerimizle paylaştığımız anlar ve birlikte gerçekleştirdiğimiz keyifli aktiviteler yuvaların sıcaklığına sıcaklık katıyor.

Evlerimizin keyifli, eğlenceli ve sıcacık yuvalara dönüşmesinde tüm bunlar büyük rol oynarken elbette başrolü her kış olduğu gibi bu kış da kimselere kaptırmayan biri var: Doğalgaz. Üşüyerek uyandığımız ilk sabah akla düşen konu; Doğalgaz. Zamlar, faturalar ve ödemeler... Doğalgaz faturası ne kadar gelecek? Zamlar faturaya ne kadar yansıyacak? Doğalgaz borçlarını kredi kartına taksitlendirme, taksitle ödeme mümkün mü? İstanbul'da, İzmir'de, Bursa'da, Ankara'da ne çeşit doğalgaz kampanyaları var?

Bonus'u takip edin, içinizi ısıtacak kış kampanyalarından ve detaylarından haberdar olun, yararlanın; sevdiklerinizle birlikte sıcacık, sağlık ve neşe dolu bir kış geçirmek varken aklınız ödemelerde kalmasın!

Garanti kredi kartları ile IGDAS veznelerinden ve www.igdas.istanbul sitesinden gerçekleştirilen doğalgaz faturası ödemelerine ücretsiz 3 taksit kampanyasından yararlanarak doğalgaz faturalarınızı rahatça ödeyebilirsiniz. Doğalgaz faturası taksit kampanyası 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak için İlk harcamadan önce “GAZ” yazıp 3340’a SMS gönderip veya BonusFlaş’tan “HEMEN KATIL”ın tıklayabilirsiniz. Kampanyaya katılmadan önce yapılan doğalgaz ödemeleri kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card’lar, Bonus Business, Miles&Smiles Business, American Express Business veya Easy kartlarınız ile dahil olabilirsiniz. Kampanya, American Express Card’lar ve American Express Business’lar için sadece İgdaş veznelerinde geçerlidir, www.igdas.istanbul sitesinden yapılacak ödemelerde geçerli değildir.

ŞİRKETİNE EN UYGUN KART

En ihtiyaç duyduğunuz anlarınızda, Bonus'un hayatı kolaylaştıran özellikleri her zaman sizin yanınızda... Peki, sizin ihtiyacınız hangisi?