Otomatik Fatura Ödeme Talimatınıza 125 TL’ye Varan Bonus!

Nasıl Kazanırım:

1-31 Ocak 2022 tarihleri arasında Bonus Business Card ile verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 25 TL, iki fatura talimatı için 50 TL, üç fatura talimatı için 75 TL, dört fatura talimatı için 100 TL, beş fatura talimatı için toplam 125 TL bonus bonus kazanılacaktır.
Kampanyaya sadece Bonus Business Card ile verilecek talimatlar dahildir.

Kampanyaya katılmak için 31 Ocak 2022 23:59'a kadar TKFATURA yazıp 3340’a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir

Katılmak İçin:

Kampanyaya katılmak için 31 Ocak 2022 23:59'a kadar TKFATURA yazıp 3340’a göndermeniz ve Garanti BBVA sisteminde kayıtlı bulunan kredi kartınızdan otomatik fatura talimatı vermeniz gerekmektedir. BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur.

Kampanya Başlangıcı - Bitiş Tarihi:

1 Ocak – 31 Ocak 2022

Bonus Geçerlilik Tarihi

1 Ocak 2023

Diğer bilgiler:

 • BonusFlaş, Garanti BBVA şubeleri, 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezi üzerinden verilecek talimatlarda SMS gönderme zorunluluğu yoktur.
 •   1-31 Ocak 2022 tarihleri arasında Bonus Business Card ile verilecek ilk yeni otomatik fatura talimatı için 25 TL, iki fatura talimatı için 50 TL, üç fatura talimatı için 75 TL, dört fatura talimatı için 100 TL, beş fatura talimatı için toplam 125 TL bonus bonus kazanılacaktır.
 •   Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyada bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 125 TL ile sınırlıdır
 • Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturalar için geçerlidir. 1 Ocak 2022 tarihinden sonra müşterilerin kartlarından veya hesaplarından iptal edilen otomatik fatura ödeme talimatlarının tekrar tanımlanması durumunda kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 •    Kampanya kapsamında kazanılan bonus, 6 Şubat’ta kullanılabilir ve açık statüdeki Bonus Business Card’ınıza yüklenecek, 6 Şubat 2022’den itibaren kullanılabilir olacaktır.
 •   Birden fazla karttan otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi durumunda en çok kazanan karta ödül yüklemesi yapılacaktır.
 • Kampanya süresi içerisinde kredi kartından verilen otomatik fatura ödeme talimatı iptal edilip tekrar kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 •   Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen otomatik fatura ödeme talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir.
 •    Kampanya süresi içerisinde, hesapta veya kredi kartında manuel ödeme için kayıtlı faturalar iptal edilmeden, otomatik fatura ödeme talimatına çevrilirse kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen bonusun geri alınmaması için 1 Aralık 2022’ye kadar kampanya süresinde tanımlanan fatura ödeme talimatı adedi kadar faturanın kredi kartınıza tanımlı olması ve 1 Aralık 2022’ye kadar fatura tahsilatlarının karttan yapılmış olması gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen bonus 1 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 •   Otomatik fatura ödeme talimatlarınızı Garanti BBVA Şubeleri, Garanti BBVA İnternet, Garanti BBVA Cep, BonusFlaş, Paramatikler veya 444 0 333 Alo Garanti kanallarından verebilirsiniz.
 •   Garanti BBVA kredi kartlarınız ile vereceğiniz elektrik, su, doğalgaz, telefon operatörü ve benzeri otomatik fatura ödeme talimatları için Turkcell, Vodafone, TL Yükleme, Tellcom-Superonline, Biri ADSL, KKTC Turkcell hariç ödeme tutarına akdi faiz oranında faiz yansıtılacaktır.
 • Garanti BBVA istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.