ARAMA

TİCARİ KARTLAR DÜNYASI

resim
Shopbyamex.com'la New York mağazaları size gelsin! 

Shopbyamex

Shopbyamex.com'la New York mağazaları size gelsin!

New York'ta ne varsa üç günde kapınızda.

Özel tasarım kıyafetler, aksesuarlar, başka hiçbir yerde bulamayacağınız koleksiyon ürünleri ve daha fazlası shopbyamex.com'la adresinize teslim. Üstelik size özel müşteri hizmetleri hattı ve indirimli kargo ayrıcalıklarıyla.
shopbyamex.com'a akıllı telefon ve tabletlerinizden de ulaşabilirsiniz.


Nasıl çalışır?

Sisteme üye olup, size özel belirlenen Amerika adresinizi alırsınız. Amerika'nın önde gelen markalarının orijinal alışveriş sitelerinden alışveriş yapar, ürünlerinizi aldıktan sonra teslimat adresi olarak bizden aldığınız Amerika adresinizi girersiniz. Dilerseniz paketlerinizi bir sonraki paketinizle birleştirmek üzere bekletiriz. Tüm işlemlerinizin ardından sistem üzerinden paketleri Türkiye adresinize gönderebilirsiniz.


Benim için al hizmeti nedir?

Benim için al hizmetiyle dilerseniz alışverişinizi sizin adınıza shopbyamex.com yapar. Sadece ne almak istediğinizi belirtmeniz yeterli. Üstelik bu hizmet sayesinde uluslararası kredi kartı kabul etmeyen sitelerden de rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Siz ne istediğinizi söyleyin, shopbyamex.com size ulaştırsın.


Nereden ulaşılır?

shopbyamex.com'a bilgisayardan; iPhone, Blackberry, Android gibi akıllı telefonlardan ya da iPad gibi tabletlerden ulaşabilirsiniz.


Shopbyamex Concierge nedir?

Shopbyamex Concierge servisiyle sadece Manhattan 5th Avenue'de, Madison'da bulunabilecek özel tasarım kıyafet ve aksesuarları, internet üzerinden satılmayan ve sınırlı sayıda üretilen özel koleksiyon ürünleri alışveriş asistanlarımız aracılığıyla satın alabilir. New York'a gitmeden New York'ta alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.
shopbyamex.com ve ShopByAmex Müşteri Hizmetleri : (0212) 347 07 04

Kimler faydalanır?

Shopbyamex’ten sadece American Express kartlar faydalanabilir